Путін незабаром звільнить українських моряків в обмін на пом’якшення санкцій, - Клімкін


Українські моряки, яких незаконно утримують у Росії, будуть звільнені найближчим часом. В обмін на це Путін спробує отримати якомога більше політичних преференцій

Таку думку висловив міністр закордонних справ Павло Клімкін, інформує ATR. Об этом сообщает perspekt.in.ua со ссылкой на СМИ.

Клімкін додав, що для Путіна важливо вирішити це питання в контексті саміту G7, оскільки там буде організована низка зустрічей щодо Донбасу, можливо в нормандському форматі.

«Він спробує це використати саме в цьому контексті. Також, звичайно, для нього дуже важливо, щоб в Європі солідарність з приводу санкцій зменшувалася. Він буде бити на кінець року. Путіну абсолютно паралельно, хто тут сидить (з моряків – ред.). Його це не цікавить. Його цікавить отримання кращого положення для підняття ставок», – пояснив Клімкін.

За словами міністра закордонних справ, Путін планує використати військовополонених моряків як розмінну монету. Його метою є реабілітація Росії перед іншими країнами Європи та поступове пом’якшення і скасування санкцій. Також, зі слів політика, іншою метою Володимира Путіна є розкол України та її федералізація.

  • Нагадаємо, 25 листопада в районі Керченської протоки Росія захопила українські військові кораблі, які здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь. Про намір вони, відповідно до міжнародних норм, поінформували іншу сторону. Однак замість того, щоб забезпечити фарватер, російські диспетчери викликали кораблі ФСБ. Російські кораблі "Соболь", "Дон", "Мангуст"та "Суздалець" здійснили напад на кораблі ВМС України.
  • Усім захопленим Росією українським морякам висунули звинувачення в "незаконному перетині кордону". Усі захоплені Росією українські моряки назвалися військовополоненими.
  • В ООН визнали військовополоненими захоплених Росією українських моряків.
  • Росія відмовилася брати участь в слуханнях трибуналу ООН щодо військовополонених моряків.
  • Захопленим Росією українським морякам загрожує до 6 років ув’язнення.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/10/putin_nezabarom_zvilnyt_ukrayinskykh_moryakiv_v_obmin_na_pomyakshennya_sankciy_klimkin”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя